פגישת ייעוץ

פגישות הייעוץ מתקיימות באונליין דרך תכנת Zoom, שתכל'ס זה אומר שאת בבית שלך, אני בבית שלי, וכן- את לגמרי יכולה לבוא בפיג'מה.

הפגישות כוללות תקשור מקדים (שאני עושה בלעדייך לפני השיחה)

ושיחה בת שעה וחצי בזמן שנתאם בינינו.

החלק המגניב של היותי מתקשרת הוא שאנחנו בעצם יכולות לדבר על כל דבר ולקבל הכוונה בכל דבר- החל מייעוץ עסקי ושיווקי ועד ענייני בריאות.

** ההכוונה היא הכוונה רוחנית ותודעתית ואין בשום אופן לראות בה תחליף להתייעצות עם איש מקצוע מהתחום בו עסקנו **

עלות שיחת ייעוץ חד פעמית: 500 ש"ח

שאלות נפוצות על תקשור אישי

אז איך בדיוק זה עובד?


ככה זה עובד- אנחנו קובעות תאריך ושעה בה נקיים את השיחה. כמה דקות לפני השיחה אני פותחת מחברת ומקבלת עבורך מידע בתקשור. המידע שאני מקבלת הוא כללי, ובמידה ואין לנו היכרות מוקדמת אני מקפידה גם לא לחפש אותך באינטרנט או ברשתות חברתיות כדי לבוא כמה שיותר "נקייה" :) בשיחה עצמה אנחנו משוחחות על מה שמטריד אותך כרגע ועוברות יחד על התקשור המקדים. השילוב של מה שאת מביאה, של התקשור המקדים ושל התקשור שקורה ב"לייב" בזמן השיחה- פורש בפנינו דרך לפתרון הבעיה.
את יכולה לספר לי מה הולך לקרות לי בעתיד?


זו שאלה ממש חשובה והתשובה הפשוטה שלה היא- לא. אני לא אספר לך מה יקרה בעתיד שלך כי אני מאמינה שגם המתקשרת המוכשרת ביותר עליי אדמות לא יכולה לדעת את זה. אני מאמינה שאנחנו קובעים את גורלנו, ואם אספר לך משהו שאולי יקרה בעתיד שלך- אני מונעת ממך לבחור ולעצב את גורלך. מה כן? אני בהחלט יכולה לומר לך ולכוון אותך מה עלייך לעשות כדי ליצור לעצמך את העתיד שאת רוצה.
את יכולה לתקשר עם אנשים שאני אוהבת שמתו?


תקשור עם נפטרים הוא לא תחום ההתמחות הרשמי שלי, ואם זה ספציפית מה שאת מחפשת- אשמח להפנות אותך לקולגות מופלאות שלי שעושות בדיוק את זה בכשרון רב וברגישות אין-קץ. לא פעם קורה שמהלך סשן תקשור מגיעות גם נשמות נפטרים שאהבת ותורמות לשיחה. זה תמיד מרגש ומבורך.
עם מי בדיוק את מתקשרת?


שאלה מעולה! לרוב אין לי תשובה חד משמעית עליה. התקשור שלי הוא פחות שיחה של 1X1 עם נשמה מסויימת, ויותר ידיעה פנימית של דברים שאת צריכה לשמוע ממני. אני עושה את זה מהיום שאני יודעת לדבר, אז עבורי זו פעולה טבעית כמו לדבר או ללכת או לנשום- אני עושה אותה מעולה, אבל לא אוכל להסביר לך לעומק את המכניקה שלה :)
מה אפשר לשאול בתקשור?


א פ ש ר ל ש א ו ל ה כ ל! היופי עם תקשור הוא שזה כלי שבאמת מאפשר לי להעביר לך מידע שנוגע לכל נושא בעולם, בין אם זה נושא שיש לי נסיון אישי איתו ובין אם לאו. חשוב להבין שההכוונה שמתקבלת בתקשור וגם התרגום המעשי שלה- היא הכוונה רגשית ורוחנית. בנושאים משפטיים, רפואיים וכד'- אני תמיד ממליצה בחום להתייעץ עם עוד אנשי מקצוע מהתחומים האלה בנוסף לתקשור כדי לקבל הכוונה מדוייקת ושלמה יותר.
איך אני קובעת איתך פגישה?


זה ממש פשוט- את לוחצת על הכפתור פה למעלה ושולחת לי הודעה. משם נמשיך לקביעת מועד הפגישה והתשלום.