השיווק החדש

בשלושה ימים האחרונים מגיעים אליי מכל מיני כיוונים פוסטים שמדברים על הכתיבה הרגשית, החשופה, ככלי שיווקי. חוץ מאחד כולם דיברו על זה במיאוס. משהו דוגמת "תפסיקו לספר לנו על הרגשות שלכם ואז למכור לנו משהו בסוף". ישבתי וחשבתי הרבה מה דעתי על זה. בתור "חשפנית רגשית" שהפייסבוק משמש לה גם מקום לפרוק וגם מקום למכור- הרגשתי שמדברים קצת עליי.

והנה המסקנה שלי, לגביי לפחות וגם לגבי אנשים אחרים שאני עוקבת אחריהם- השתנינו. לא אני וההוא, כולנו, בני האדם. השתנינו. הידע זמין בכל מקום, גם מוצרי הצריכה שלנו. זאת אומרת שאנרגיות שהיו מופנות פעם ללמידה וקיום בסיסי- התפנו לנו. ואנחנו, כאנושות, מחפשים משהו אחר. מחפשים להתחבר למשהו שאי אפשר להחזיק אותו ביד או ללמוד אותו באוניברסיטה.

בתחושה שלי- אנחנו מחפשים חיבור, כי זו שיטת הלמידה החדשה. ההבנה שכל אדם מביא תודעה אחרת ועולם רגשי אחר ודרך החיבור לעולם הפנימי של אותו אדם שהוא בהכרח שונה מאיתנו- אנחנו מתפתחים ומשתנים לטובה. זה הבסיס של האבולוציה.

ואיך נכנס פה השיווק? זה היופי בעיניי. האין-נפרדות הזה בין עולמו הפנימי של אדם מסויים ובין העיסוק שלו. זה כל כך כל כך מרגש בעיניי שיותר ויותר אנשים פשוט עוסקים במה שמרגש אותם, שהפרנסה היא גם הדרך הרוחנית והרגשית שלהם. זו לא ציניות, אתם מבינים? כמו שזה לא ציני למכור מצרכים במכולת. אנחנו חיים, ואוכלים, ומרגישים, ומרוויחים כסף, ומשלמים כסף, ומתפתחים, ומרגישים ומרגישים ומרגישים והכל פשוט מעורבב ביחד, כי ככה זה אמור להיות, כי אלה החיים.

43 צפיות0 תגובות

פוסטים אחרונים

הצג הכול

כשהחיים לימדו אותי על המוות

ב 3.3.2002 דיוויד נהרג. הוא היה המדריך שלי במכינה הקדם צבאית וגם האדם הראשון שהיה קרוב אליי שמת. כתבתי כבר הרבה בחיי על היום שבו הוא נהרג ואיך זה היה היום שבו החיים שלי השתנו לנצח, אבל זה דווקא לא מה

כשבחרתי להיות באד-אס-מאמא מאגודת השומר

כשהבנאדם מתכנן ואלוהי האפילפסיה משתין עליו בקשת. הסופ"ש הזה התחיל בהתרגשות עצומה עם התכנית של הזוגיות שנפתחה, ועוד תכנית כסף חדשה וסודית שרק קבוצה קטנה של אנשים קיבלה אפשרות להיכנס אליה. מודה, עפתי על